Завдяки сучасним комп'ютерним технологіям та мережі Інтернет наш світ змінюється на краще!


 

За останні кілька років ми всі переконалися в тому що живемо в глобальному інформаційному просторі - дізнаємося про події що відбуваються будь де на планеті вже за кілька хвилин або маємо можливість стежити за ними в реальному часі, спілкуємося з людьми незалежно від того в якій вони країні світу, переглядаємо кінофільми та телебачення з мережі, публікуємо свої новини на власних каналах, купуємо, продаємо, розраховуємось в Інтернеті.

Приєднуємось до спільнот та груп, в соціальних мережах, по інтересам, місцевих спільнот, загальнонаціональних, та врешті кожен з нас є членом світової спільноти, завдяки сучасним інформаційним технологіям.

Тепер для нас, без Інтернету, неможливо уявити: навчання, роботу, спілкування, відпочинок. А в державних масштабах, промисловість, освіту, підприємництво, засоби масової інформації, та міжнародні відносини.

Позбавлення сучасної людини можливості доступу до інтернет можна порівняти з позбавленням волі.


 

Ми з відповідальністю ставимось до соціального розвитку та громадських ініціатив.

Одне з наших найголовніших завдань - це надання широкому колу населення якісних послуг доступу до мережі Інтернет.

В рамках цієї ініціативи нами розроблено демократичні тарифи на послуги для приватних та юридичних осіб.

Надання послуг громадським та комунальним установам можливе зі значними знижками.

Серед наших ідей соціального розвитку, над якими ми зараз працюємо, можна виділити - створення безкоштовного Wi-Fi покриття в громадських місцях, та місцях відпочинку, що вже працює в селі Іванків;

Впровадження системи відеоспостереження за громадськими місцями, в масштабі нашої мережі, для підвищення рівня безпеки громадян та попередження росту злочинності, за співпраці з органами правопорядку.

Ми завжди відкриті до взаємної співпраці та йдемо назустріч побажанням громади.