Шановні абоненти!

Дякуємо за співпрацю та довіру. Ваш вибір має велике значення для нас. На протязі останніх п’яти років ми багато зробили для того щоб забезпечити доступність послуги Інтеренет для мешканців сіл Малютянки і Глевахи. Та у зв'язку із зростанням вартості обладнання, витратних матеріалів і обслуговування, необхідного для стабільної роботи мережі, ми вимушені переглянути тариф що було встановлено ще у 2013 році.

Таким чином, у новому розрахунковому періоді, який почнеться з 01 листопада 2019  всі існуючі абоненти у приватному секторі будуть автоматично переведені на тарифний план вартістю 120 грн/міс. Та введено ще один тариф вартістю 160 грн. Швидкість в тарифах буде складати 50 та 100 мб/с відповідно, без обмежень по обсягу переданих даних. Детальну інформацію про нові тарифи Ви можете переглянути на сторінці http://www.malink.net.ua/taryfy-u

Ми і надалі пропонуємо для Вас найвищу якість та безперервність зв'язку, найкращу тарифну політику у регіоні, та розраховуємо на лояльність та подальшу співпрацю з Вами.