малінк Малютянка та Глеваха

Шановні майбутні клієнти, до Вашого приємного здивування, ми надаємо швидкісний доступ до мережі інтернет лише за 80 гривень на місяць.

Це наш єдиний тариф для всіх клієнтів за послугу доступу до інтернет без обмежень по швидкості та об'єму даних.

Тарифи на інші послуги, такі як: телефонія, цифрове кабельне телебачення, та підтримку віртуальних приватних мереж, розраховуються у індивідуальному порядку.

Тарифи на послуги що знаходяться на стадії тестування або розробки, такі як: місцеве відеоспостереження, контроль доступності клієнтського обладнання, хостинг сайтів, та доступ до хмари, не встановлено.

Спеціальної плати за утримання вашого підключення в період коли ви не користуєтесь послугою доступу до інтернет (більше одного місяця) - немає.

*зірочка над золотою цифрою 80 означає що при оплаті через термінал самообслуговування до суми оплати буде додано комісію в розмірі 5% що складає для місячної абонплати - 4 грн. Тому до терміналу слід внести 84 грн.


 

Завдяки нашим доступним тарифам ви впевнено можете дозволити собі якість зв'язку що відповідає усім сучасним вимогам, та значно економити власні кошти!